KONST / Litografier / Färglitografi 17035056
nr 1703 5056
Axel Olson
(1899-1986), Sverige
Signerad, numrerad 25/200, Komposition. Färglitografi, bildmått: 50x15 cm, yttermått inklusive ram: 66x30 cm
Axel Olson, svensk bildkonstnär född 1899, död 1986.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 26 maj 2025
kl 19:27:31
100 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)